Dům v Palackého ulici
Dům v Palackého ulici
 

Nabídka služeb pro podnikatelské subjekty

NOVINKA

 

Naší hlavní službou je správa nemovitostí, kterou jsme nově

rozšířili o tyto služby:

 

  • zpracování daňového přiznání fyzickým a právnickým osobám
  • zpracování mezd
  • vedení daňové evidence
  • vedení účetnictví


20 let PRAXE ve vedení účetnictví

 

 

Účetnictví do rukou profesionálů


Společnost MEBYS Trutnov s.r.o., která již několik let zajišťuje správu a účetnictví bytovým a nebytovým domům, převzala letos pod svá křídla i správu trutnovských sportovišť. 


Potřebujete vést účetnictví, daňovou evidenci, mzdovou agendu, zpracovat a vyplnit daňová přiznání? Společnost MEBYS Trutnov s.r.o., která nabízí profesionální servis, vám vše zajistí. Ušetříme vám čas, který můžete věnovat rozvoji svého podnikání, a převezmeme za Vás starost o účetnictví a zajistíme komunikaci s úřady. Nezáleží na tom, jste-li malý živnostník či velká společnost. Najdeme řešení pro každého z vás. Ke každému klientovi přistupujeme s ohledem na jeho individuální požadavky. Pravidelně pro Vás připravíme informaci o stavu Vašeho účetnictví.

 

Nabízíme Vám zázemí stabilní společnosti s dvacetiletou praxí v účetnictví. Používáme kvalitní software, který je pravidelně aktualizován. Pravidelně jsou proškolováni pracovníci, kteří účetnictví klientů zpracovávají. Tito pracovníci jsou zárukou toho, že vaše podklady budou zpracovány na profesionální úrovni. Pravidelně spolupracujeme s auditory a s daňovými poradci, se kterými můžeme konzultovat Vaše složitější případy.


Jste společenství vlastníků bytových jednotek nebo bytové družstvo? Nabízíme zaběhnutou praxi od vybírání nájemného až po vedení účetnictví včetně daňového servisu. Díky našemu specializovanému softwaru budete vždy včas informováni o platební morálce nájemníků. Zajistíme vám veškerý servis týkající se správy domu (smlouvy s dodavateli, rozpis revizí apod.).


Neváhejte nás kontaktovat na níže uvedených tel. číslech a e-mailech. Domluvte si u nás schůzku, na které vám zodpovíme vaše případné dotazy a připravíme kalkulaci našich služeb.

My to nezkoušíme, my to umíme.


MEBYS Trutnov s.r.o.

Horská 5, 541 01 Trutnov, www.mebys.cz

 

 

 

Kontakty

 

 


 
Ing. Linhartová Dana
vedoucí ekonomického oddělení
Kancelář: 416
Telefon: 499 848 620
E-mail: linhartova@mebys.cz

 
Kateřina Konrádová
ekonomické oddělení
Kancelář: 405
Telefon: 499 848 623
E-mail: konradova@mebys.cz

 
Plšková Renáta
ekonomické oddělení
Kancelář: 413
Telefon: 499 848 611
E-mail: plskova@mebys.cz